ödön (3 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 11. 17:351 licit
fogpiszkáló
klára
hódmezővásárhelyi váza
pásztó
izraeli ékszerek
aranyozott ezüst karkötő
negyed ütős
festett komód
bordó kristály váza
hollóházi esernyős
stelton
100 lei
festmény tájkép
fajansz kínáló
magnetofon
kézi fúró
hópehely
kristály szobor
toscan
bally
zsolnay búzavirágos kávés
zsolnay sárkány
kossuth díj
török jános sérült
vörösréz üst