őszi (609 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 18:37
4.875 HUF
13.26 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
84.000 HUF
228.52 USD
Feltöltve: Tegnap, 05:33
10.150 HUF
27.61 USD
Feltöltve: Tegnap, 05:33
4.550 HUF
12.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:00
69.000 HUF
187.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 18:00
69.000 HUF
187.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:24
28.717 HUF
78.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:23
55.135 HUF
149.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:22
45.600 HUF
124.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 10:17
4.000 HUF
10.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 15:23
5.976 HUF
16.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 13:52
31.500 HUF
85.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 20:47
60.000 HUF
163.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 19:38
9.900 HUF
26.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 14:00
84.000 HUF
228.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 19:00
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 12:08
18.000 HUF
48.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 09:35
12.840 HUF
34.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 07:49
85.000 HUF
231.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 10:11
7.250 HUF
19.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:02
23.745 HUF
64.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 23:52
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 20:01
33.000 HUF
89.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 17:42
35.000 HUF
95.22 USD