100 forint 2002 (6 tétel)
2002 Kossuth 100 Forint forgalmi sor PP gyönyörű aranyozással, Kossuth nem kopott! csak 3000 db! II.
32.900 HUF
91.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 09:35
5.900 HUF
16.35 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 10:55
45.000 HUF
124.71 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 06:27
7.000 HUF
19.40 USD
dia filmek
borostyán váza
aqvincumi porcelán
szűcs ilona
viktória kávés
mengele
ezüst desszertes villa
50 fillér 1920
csíksomlyó
1968 100 forint
ezüst fényképtartó medál
szalaghorgolás
szőke péter jakab
empire falikar
galambász
szecessziós nyaklánc
antik földgömb
alexander sturm
marsala
tálaló vintage
wedgwood teás
szignált
kültéri asztal
gubán
opál köves fülbevaló