14k arany gyöngy fülbevaló (1 tétel)
walther glas
réz tálka
kristály koponya
csillár tiffany
abalon
réz hattyú
szent képek
nemzeti sport
rendfokozatok
universal
ezüst cigaretta tartó
antik kereszt medál
soumak
zsíros
fekete józsef
zsolnay ibolyás tál
gobelin tálca
rozsda
20 forint 1989
boribon
vászon terítő
kárpitozott pad
mini parfüm
turul szobor
török jános sérült