1870 (5 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 26. 22:38
tbc
csontváry kosztka tivadar
won
lovagló
pancza
szőnyi rézkarc
utánveret
antik falitükör
fózolt tükör
zajácz tamás
tálca mérleg
eozin figurák
lőrinc
olasz üveg
festett fa
régi pipa
csepel 100
női zakó
aquincumi mini
hófehérkés
zsolnay eozin nyaklánc
ezüst topáz
sparta
bádog lavór
gyöngyház intarzia