1972 december (0 tétel)
somogyi tamás
antik dekanter
restaurált szék
télapó porcelán
fiatal
karácsonyfadísz malacka
gyümölcs bavaria
imrédy
tekéző
széchenyi büszt
antik sérült festmény
képkeret historizáló
ametiszt drúza
25 000 korona 1923
jolly nigger
craciun judit
maggi
régi fa képkeret
reims
tibeti karkötő
villany vasaló
cseh hamutartó
porcelán halacska
orosz műfenyő
nyárády gulyás jenő