1974 (1.408 tétel)
Salvador Dali (1904-1989) "Ángel de la Victoria" 1974 Bronz SZOBOR EREDET igazolással
GYÜJTŐI - Befektetői DARAB!
420.000 HUF
1,145.42 USD
Feltöltve: Ma, 07:40
8.000 HUF
21.82 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:45
100 HUF
0.27 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
84.000 HUF
229.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:06
1.400 HUF
3.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 07:20
2.500 HUF
6.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 04:47
8.000 HUF
21.82 USD
FICZEK FERENC (1947-1987): Forgalom 1974.
A pécsi művész alkotásai ritkák a hazai piacon !!!
180.000 HUF
490.89 USD
WEILER PÉTER (1974-): LAX Los Angeles Repülőtér 2019.
Kiemelkedő kortárs mű,modern lakás ikonikus része
600.000 HUF
1,636.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 19:50
65.000 HUF
177.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:44
69.999 HUF
190.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 11:36
4.550 HUF
12.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 05:24
8.000 HUF
21.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:49
3.900 HUF
10.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:20
4.900 HUF
13.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 19:49
12.000 HUF
32.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 06:40
220.000 HUF
599.98 USD
220.000 HUF
599.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 05:34
8.000 HUF
21.82 USD
8.000 HUF
21.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 05:33
8.000 HUF
21.82 USD
8.000 HUF
21.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 05:32
8.000 HUF
21.82 USD