2 fillér 1895 (8 tétel)
lechner
fém játék
német kitüntetés
magyar nemzet története
vásárhelyi
feliratos üveg
nagy szőnyeg
kalcsó józsef
ajka pohár
elektronika
ezüstözött tortalapát
mezőgazdasági
ón szobor
hollóházi spániel
intarzia
só bors
zsolnay tányér tollazott
kalcedon üveg
intarziás szekrény
női akt porcelán
nokia
magyar mannheimer gusztáv
selyem ing
századfordulós
festett üveg