Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

További opciók ...
Kötés típusa

További opciók ...
Jellemző

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

20 (4.106 tétel)
1. oldal / 70

4.500 HUF 12.66 USD
6.000 HUF 16.89 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:20
3.000 HUF 8.44 USD
V. Ferdinánd 20 krajcár 1848 A, medállá alakítva -25% V. Ferdinánd 20 krajcár 1848 A, medállá alakítva
15.000,-
11.250 HUF 31.66 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:15
5.500 HUF 15.48 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:13
10.000 HUF 28.14 USD
49.000 HUF 137.91 USD
Hummel Goebel figura TMK4 51 2/0 Village boy falusi fiú 13.5cm -20% Hummel Goebel figura TMK4 51 2/0 Village boy falusi fiú 13.5cm
12.000,-
9.600 HUF 27.02 USD
Hummel Signs of spring tavasz jelei 203 2/0 9.5cm TMK4 -20% Hummel Signs of spring tavasz jelei 203 2/0 9.5cm TMK4
22.000,-
17.600 HUF 49.53 USD
1.990 HUF 5.60 USD
1.990 HUF 5.60 USD
ROYAL DUX IJEDT ŐZ SUTA porcelán szobor, 30 x 20 cm-es. 2228 -40% ROYAL DUX IJEDT ŐZ SUTA porcelán szobor, 30 x 20 cm-es. 2228
18.000,-
10.800 HUF 30.40 USD
Antik patika tégely porcelán edény, 20 x 12 cm-es nagyságú.2173 -40% Antik patika tégely porcelán edény, 20 x 12 cm-es nagyságú.2173
28.000,-
16.800 HUF 47.28 USD
XX. század eleje, szines nyomat, 25 x 20 cm-es. -40% XX. század eleje, szines nyomat, 25 x 20 cm-es.
15.000,-
9.000 HUF 25.33 USD
Lakos A. szignóval olaj, vászon festmény, 20 x 26 cm-es. -40% Lakos A. szignóval olaj, vászon festmény, 20 x 26 cm-es.
85.000,-
51.000 HUF 143.54 USD
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 30 x 20 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 30 x 20 cm-es nagyságú.
60.000,-
36.000 HUF 101.32 USD
Görög amfora, régi, kerámia szépség, 20 x 10 cm-es magasságú.2224 -40% Görög amfora, régi, kerámia szépség, 20 x 10 cm-es magasságú.2224
14.000,-
8.400 HUF 23.64 USD
Poór szignóval , tus, papiron, 16 x 20 cm-es nagyságú. -40% Poór szignóval , tus, papiron, 16 x 20 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.66 USD
Szinyei Merse Pál jelzéssel,korabeli metszet, 20 x 25 cm-es. -40% Szinyei Merse Pál jelzéssel,korabeli metszet, 20 x 25 cm-es.
95.000,-
57.000 HUF 160.42 USD
Tabán ábrázolás, festmény, szignált, 40 x 20 cm-es , 1900 elejéről. -40% Tabán ábrázolás, festmény, szignált, 40 x 20 cm-es , 1900 elejéről.
40.000,-
24.000 HUF 67.55 USD
15.000,-
9.000 HUF 25.33 USD
Márvány gyertyataró, 20 x 9 cm-es nagyságú. 2255 -40% Márvány gyertyataró, 20 x 9 cm-es nagyságú. 2255
6.000,-
3.600 HUF 10.13 USD
Intarzia kép, fa, 15 x 20 cm-es nagyságú, gyűjtőknek. -40% Intarzia kép, fa, 15 x 20 cm-es nagyságú, gyűjtőknek.
40.000,-
24.000 HUF 67.55 USD
60.000,-
36.000 HUF 101.32 USD
40.000,-
24.000 HUF 67.55 USD
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 25 x 20 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 25 x 20 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.66 USD
Kerámia alkotás, 20 cm-es, lakberendezéshez kiváló. 2266 -40% Kerámia alkotás, 20 cm-es, lakberendezéshez kiváló. 2266
16.000,-
9.600 HUF 27.02 USD
PSI Holding szines, sorszámozott nyomat, 20 x 26 cm-es. -40% PSI Holding szines, sorszámozott nyomat, 20 x 26 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 236.41 USD
Crown Regal román porcelán váza, 20 x 27 cm-es. 2251 -40% Crown Regal román porcelán váza, 20 x 27 cm-es. 2251
12.000,-
7.200 HUF 20.26 USD
Kleimm szignóval olaj, vászon XIX. századi csendélet, 15 x 20 cm-es. -40% Kleimm szignóval olaj, vászon XIX. századi csendélet, 15 x 20 cm-es.
130.000,-
78.000 HUF 219.53 USD
XX. század eleji európai festő szignált festménye, akvarell, 13 x 20 cm-es. -40% XX. század eleji európai festő szignált festménye, akvarell, 13 x 20 cm-es.
110.000,-
66.000 HUF 185.75 USD
Portré, tus, papiron, XX. század eleji, magyar, 20 x 25 cm-es -40% Portré, tus, papiron, XX. század eleji, magyar, 20 x 25 cm-es
40.000,-
24.000 HUF 67.55 USD
Kelet-német porcelán kiöntő, 20 cm-es magasságú. 2269 -40% Kelet-német porcelán kiöntő, 20 cm-es magasságú. 2269
6.000,-
3.600 HUF 10.13 USD
XX. századi magyar művész, olaj, kartonon festmény, 20 x 30 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, kartonon festmény, 20 x 30 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.66 USD
Gyertyatartó,  porcelán osztrák, 20 cm-es magasságú.2057 -40% Gyertyatartó,  porcelán osztrák, 20 cm-es magasságú.2057
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
Csehszlovák porcelán leveses tálak 20 cm-es hosszúságú.2091 -40% Csehszlovák porcelán leveses tálak 20 cm-es hosszúságú.2091
9.000,-
5.400 HUF 15.20 USD
40.000,-
24.000 HUF 67.55 USD
Vintage kerámia váza, 20 cm-es magasságú szépség. 2262 -40% Vintage kerámia váza, 20 cm-es magasságú szépség. 2262
12.000,-
7.200 HUF 20.26 USD
24 karátos arannyal festett görög váza, porcelán. 15 x 20 cm-es. 2220 -40% 24 karátos arannyal festett görög váza, porcelán. 15 x 20 cm-es. 2220
14.000,-
8.400 HUF 23.64 USD
Német, régi porcelán váza, kézzel festett, 20 cm-es magasságú. 2267 -40% Német, régi porcelán váza, kézzel festett, 20 cm-es magasságú. 2267
24.000,-
14.400 HUF 40.53 USD
XIX. századi fametszet, , 13 x 20 cm-es.gyűjtőknek kiváló. -40% XIX. századi fametszet, , 13 x 20 cm-es.gyűjtőknek kiváló.
35.000,-
21.000 HUF 59.10 USD
Kristály boros pohár, 20 x 6 cm-es nagyságú alkotás. Bohémia. 2178 -40% Kristály boros pohár, 20 x 6 cm-es nagyságú alkotás. Bohémia. 2178
3.000,-
1.800 HUF 5.07 USD
60.000,-
36.000 HUF 101.32 USD
80.000,-
48.000 HUF 135.09 USD
80.000,-
48.000 HUF 135.09 USD
XX. századi magyar művész, akvarell, karton festmény, 20 x 34cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, akvarell, karton festmény, 20 x 34cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.66 USD
XIX. század eleji olaj, vászon festmény, 17 x 20 cm-es. -40% XIX. század eleji olaj, vászon festmény, 17 x 20 cm-es.
18.000,-
10.800 HUF 30.40 USD
Art deco akt, tus, papiron, 20 x 30 cm-es nagyságú.szignált -40% Art deco akt, tus, papiron, 20 x 30 cm-es nagyságú.szignált
70.000,-
42.000 HUF 118.21 USD
Szignált festmény, olaj, vászon, 20 x 25 cm-es, XX. sz. eleje -40% Szignált festmény, olaj, vászon, 20 x 25 cm-es, XX. sz. eleje
55.000,-
33.000 HUF 92.88 USD
Ólomkristály váza, 20 x 7 cm-es magasságú, lakberendezéshez kiváló.2169 -40% Ólomkristály váza, 20 x 7 cm-es magasságú, lakberendezéshez kiváló.2169
4.000,-
2.400 HUF 6.75 USD
Plakát a XX. század elejéről, 20 x 26 cm-es nagyságú. -40% Plakát a XX. század elejéről, 20 x 26 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.66 USD
Kerámia maci figura, hibátlan, 20 x 18 cm-es nagyságú. 2186 -40% Kerámia maci figura, hibátlan, 20 x 18 cm-es nagyságú. 2186
7.000,-
4.200 HUF 11.82 USD
60
1 2 3 4 5 ... 70
Ugrás erre az oldalra: