20 korona 1919 (5 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 12. 08:16
2.900 HUF
8.05 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 08:09
2.500 HUF
6.94 USD
Feltöltve: 2023. aug. 14. 06:41
5.000 HUF
13.88 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 08:36
1.100 HUF
3.05 USD
herendi őz
boros attila
szivecskés
18 század
birkózó
ruszlis
sarreguemines tányér
kossuth 5 ft
tükrös tálca
turmayer sándor
bronz elefánt
herendi alátét
mack lajos
naptůkör
tenyésztett gyöngy nyaklánc
hajcsavaró
krecsmár istván
geometrikus
szecessziós ékszer
johnny cash
német figura
ibolyás csésze
felszabadulás
vízesés
tűzaranyozott