50 forintos (9 tétel)
Lejárat: 2 nap 9 óra0 licit
9.000 HUF
9.000 HUF
6.000 HUF
16.68 USD
Ezüst 50 - 100 Ft-os pár jubileumi kiadása 1974. . Magyar Nemzeti Bank pár .
Eredeti MNB tokjában .
18.000 HUF
50.04 USD
Ezüst 50 - 100 Ft-os pár 1973 . Petőfi .
Eredeti MNB tokjában .
18.000 HUF
50.04 USD
Ezüst 50 - 100 Ft-os pár 1972 . Szent István .
MNB tokban .
18.000 HUF
50.04 USD
Lejárat: 3 nap 9 óra0 licit
25.000 HUF
69.50 USD
Lejárat: 9 nap 9 óra0 licit
9.999 HUF
9.999 HUF
5.000 HUF
13.90 USD
20 forint 1989
faragott falikép
hollóházi tete
dísztörölköző
togo
bihon
zagreb
haranghy
cirill
károlyi istván
szecessziós óra
fülöp
üveg citromfacsaró
larimár fülbevaló
aranyozott bankjegy
ónémet ülőgarnitúra
tökgyalu
társas
kék barackvirág
rotary
angyalkás
zsolnay malac
ütő
zsolnay sószóró
17 század