akvarel (1 tétel)
rövidnadrág
kistányérok
intarziás kisasztal
biba
kovács margit özvegy
demjén mimi
readers digest
schmeisser
borostyán ezüst karkötő
heineken
rubint ávrahám péter
kovácsoltvas újságtartó
hímzett díszpárna
dublé
corning
antant szíj
maple leaf
diadora
kanizsai
beck fülöp
kalapforma
női kosztüm
ráspoly
villeroy and boch tányér
michael kors táska