arany gömb (1 tétel)
Lejárat: 13 nap 2 óra0 licit
1.501 HUF
1.501 HUF
1.500 HUF
4.17 USD
bavaria silber
aquincum porcelán váza
alföldi porcelán art deco
németh éva falikárpit
morvay lászló
réz ló figura
szaloncukros
karácsonyfadísz cica
aranyozott zsebóra
függöny nagy
herendi viktória mintás süteményes készlet
d tóth
rézkarc lászló gyula
herendi zöld virágminta
türkiz köves arany gyűrű
palkó józsef
katowice
álló kút
zsolnay ovális tál
copf óra
román szobor
ametiszt köves arany gyűrű
villeroy wild rose
elekes károly
konvektor burkolat