art deco ezüst karkötő (27 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 07:47
69.990 HUF
194.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 13:46
65.000 HUF
180.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 08:41
23.000 HUF
63.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 17:42
7.500 HUF
20.84 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 19:53
95.000 HUF
263.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 05:51
5.250 HUF
14.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 17:34
85.000 HUF
236.16 USD
Ritka igényes ötvös munkával készített szép állapotú Jelzett 925-ös állítható méretű karkötő karlánc
25.999 HUF
72.24 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 18:31
1.800 HUF
5.00 USD
ART-DECO-nyakék és karkötő együt /korabeli/1920-30-as évekből-krómozott acél,bakelittel/galalithtal?
18.000 HUF
50.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 11:44
34.000 HUF
94.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 14:29
8.900 HUF
24.73 USD
Lila Köves virágos ezüst Karkötő! 10 gr és kb 20 cm hosszú! Hibátlan ajándéknak Karácsonyra! MOM Par
16.000 HUF
44.45 USD
Feltöltve: 2023. aug. 17. 11:19
12.900 HUF
35.84 USD
4.990 HUF
13.86 USD
fischer korsó
neobarokk étkező asztal
habsburg ottó
borostyán bross
szajna
orbán viktor
fém állvány
robin hood
szovjet magyar
eozin kacsa
swarovski fülbevaló
balaton akvarell
szeberényi
59
montgomery
kuti botond
lovag kereszt
retro szemüveg
pesthidegkúti kerámia
hollóházi kompótos
dísz párna
wander
neobarokk puff
antik bécsi
drasche kecske