art deco porcelán (18 tétel)
Lejárat: 1 nap 1 óra4 licit
901 HUF
2.53 USD
Lejárat: 1 nap 15 óra0 licit
13.000 HUF
13.000 HUF
12.000 HUF
33.66 USD
Lejárat: 1 nap 15 óra0 licit
16.500 HUF
16.500 HUF
15.000 HUF
42.08 USD
Royal dux-RITKA- ART DECO- 1918-1945 szaglászó kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
9.800 HUF
27.49 USD
Lejárat: 6 nap 23 óra0 licit
28.500 HUF
79.94 USD
SLAGGENWALD EXTRA porcelán Aranyozott szervíz tálaló készlet 7 db hibátlan gyönyörűség! Régi értékes
45.001 HUF
45.001 HUF
45.000 HUF
126.23 USD
Lejárat: 8 nap 16 óra0 licit
1.201 HUF
1.201 HUF
1.200 HUF
3.37 USD
Lejárat: 11 nap 17 óra0 licit
2.801 HUF
2.801 HUF
2.800 HUF
7.85 USD
Lejárat: 11 nap 17 óra0 licit
22.001 HUF
22.001 HUF
22.000 HUF
61.71 USD
Lejárat: 12 nap 4 óra0 licit
4.001 HUF
4.001 HUF
4.000 HUF
11.22 USD
Lejárat: 13 nap 19 óra0 licit
21.000 HUF
58.91 USD
munkácsi öntöttvas
jane eyre
ostffyasszonyfa
feldman
komlós könyvtámasz
zafír nyakék
harmann
fekete nagy
roulette
régi kád
viktória mintás herendi csésze
faragott lámpa
királyi koronák
altiszt
degrenne
szecessziós fajansz
balaton tálca
berendezés
kispesti gránit tál
konyha mérleg
antik konyhai eszközök
somogyi kálmán
kerékpár alkatrész
málna
mese jelenetes