autográf (1 tétel)
1Ft-ról indul! Antik olajfestmény! A Medici oroszlán! Hátán autográf felirat: Vajda! Kis sérüléssel!
hollóházi egér
mario
verona
200 forint 2005
100 millió pengő
kőkerámia
flavio poli
gladius
horgolt tojás
alföldi porcelán lapostányér
kazah
levesescsésze
jethro tüll
butykos korsó
fila
tölgy polc
kínai baba
csíkszereda
foszforeszkáló
jelzett kerámia
csmvv
zsinagóga
retro székek
szecessziós majolika
pesth