bécsi óra (23 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 10:14
130.000 HUF
365.76 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 12:16
200.000 HUF
562.71 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 09:29
270.000 HUF
759.66 USD
Antik àttört faragott Rokokó Bécsi barokk stílusú Fali konzol Posztamens viràgtartó óra tartó szobor
40.000 HUF
112.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 08:21
1.100.000 HUF
3,094.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,097.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
189.000 HUF
531.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 20:15
145.000 HUF
407.97 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,519.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:18
98.000 HUF
275.73 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
900.000 HUF
2,532.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
160.000 HUF
450.17 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
984.72 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 09:48
650.000 HUF
1,828.82 USD
jets györgy
réz harang
autó plakett
cent euro
kulcsos szekrény
mazsaroff
virágtartó kaspó
siófok
női kesztyű
frantisek zemek
kossuth lajos
antik herendi csésze
próbaveret
kenőkés
kuruc
vas falikar
kovács tűzhely
márvány tojás
karbidlámpa
pipacsok
női fülbevaló
1000 pengő 1943
kodály
horváth jános
schumacher