bernard bloch (1 tétel)
smaragd nyakék
halász judit
piros terítő
goldfluss
arany zichy
albert flórián
herendi rokokó
antarktisz
martha may
teásszett
igazgyöngy arany
szigetszentmiklos
kovács istván zsolnay
borsos miklós rézkarc
kutya könyv
geneve óra
buddha kép
ágyukereszt
puffok
dali litográfia
mágneses játék
troll baba
zsolnay gyöngy
fővárosi nagycirkusz
katona györgy