bolt (8 tétel)
Eladva: 2024. máj. 12. 20:2655 licit
Eladva: 2024. máj. 12. 20:1654 licit
Hollóházi 6 személyes Henriett mintás szendvicses,sütis készlet igen ritka,Bolti újminimál ár nélkül
Eladva: 2024. máj. 04. 20:0541 licit
Zsolnay virágos,és lepkés nagy váza,27 cm,,Bolti ú,j 18 karátos arannyal aranyozva,minimál ár nélkül
Eladva: 2024. ápr. 05. 11:111 licit
Eladva: 2024. ápr. 05. 11:081 licit
Eladva: 2024. febr. 19. 20:225 licit
márvány mellszobor
orosz kitüntetés
karácsonyi vonat
engel
kiskundorozsma
mdina
epres porcelán
szivar doboz
kárpitos szék
szecessziós terítő
koloniál állólámpa
köves medál ezüst
polgár
boulle óra
chesterfield forgószék
kossin
nádler herbert
butha
herendi könyvtámasz
szár
isten
damaszken
uszály
kassai károly
balaton akvarell