cs��d (0 tétel)
ezüst gyűrű 65
keresztelő ezüst evőeszköz
mid century éjjeliszekrény
thonet szék jelzett
bálint zsombor
régi filmes fényképezőgép
márvány konzol
1972 december
brüsszeli 60 x 80 cm
royal dux jezek
dedikált könyvek
bottlik
férfi portré festmény
brilles ékszer
topáz kövekkel
halászok rézkarc
angyalos váza
szovjet dísz
angol uralkodó
balatoni plexi hajó
angyalkás tál
nyomásmérőóra
barbie sellő
szertkaroly
erik höglund