csenki (8 tétel)
"Csenki I." Csenki István, "Hmv" jelzett, színes virágos, fehér mázas népi kerámia falitányér (2997)
7.000 HUF
19.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:59
38.000 HUF
104.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 07:53
35.000 HUF
96.03 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 18:39
7.000 HUF
19.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 09:24
33.990 HUF
93.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
12.000 HUF
32.93 USD
zsolnay eozin sérült
szobor fekete
ördöglakat
murano virág
2 fillér 1973
molnár kerámia
répa
franciakártya
festmény 50x60
sárai erzsébet fórizsné
hollóházi ludasmatyi
10 forintos 1962
ladislav
ezüst garnitúra
pengő fillér
ezüsttömb
szantrucsek
tolkien
muránói üveg hal
karácsonyi gyertya
ványai
utca lámpa
ásványdarab
breviarium romanum
herendi viktória minta