exlibris (34 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 23:24
32.000 HUF
88.89 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:30
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:51
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:38
14.400 HUF
40.00 USD
23.400 HUF
65.00 USD
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 14:05
50.000 HUF
138.90 USD
Jörgen Brockdorff-Nielsen (Dán művész) :Olvasó ember Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett,
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 23:06
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 01:16
6.800 HUF
18.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 22:50
6.990 HUF
19.42 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 03:42
2.400 HUF
6.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 09:46
1.600 HUF
4.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 21:04
5.490 HUF
15.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
25.000 HUF
69.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:30
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:28
9.800 HUF
27.22 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
20.000 HUF
55.56 USD