ezüst ragyogó (16 tétel)
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 08:44
7.990 HUF
22.19 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 07:13
5.500 HUF
15.28 USD
Feltöltve: 2023. szept. 15. 09:13
12.900 HUF
35.83 USD
Feltöltve: 2023. júl. 02. 14:56
13.500 HUF
37.50 USD
15.500 HUF
43.05 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 17:00
6.900 HUF
19.17 USD
rs
olvashatatlan szign
gyöngyös pásztó
200 ft petőfi
zeller csésze
szecessziós étkező garnitúra
ón fali képek
smaragd arany karkötő
gyöngyösi paszto
nepomuki szent jános szobor
antik r��z
selyem blúz 40
dagaszt�
aranyra
ezüst férfi szett
karra
német cigarettatartó
ray charles szobor
rl
5 peng 1943
porcelán szendvicses
létra játék
zsolnay pillangó mintás kompótos készlet
ezüst gyűrű női 5 5
intarziás bútor szekrény