ezüst süteményes villa (19 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 15:21
24.000 HUF
67.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 14:56
20.000 HUF
56.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 07:54
12.000 HUF
33.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 11:29
8.900 HUF
25.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 08:05
5.800 HUF
16.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 06:08
5.900 HUF
16.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
7.000 HUF
19.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 09:06
8.900 HUF
25.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 07:17
1.500 HUF
4.23 USD
ELEGÁNS ANTIK EZÜST EGERSDÖRFER DESSZERTES, DOBOZÁBAN, 12 DB EZÜST VILLA ÉS KÉS, 1850-1899 KÖZÖTTI
A mester nevével, félhold és korona jelzésekkel
298.000 HUF
839.43 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 12:38
4.900 HUF
13.80 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 12:35
3.900 HUF
10.99 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
66.42 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 17:42
3.800 HUF
10.70 USD
Antik /1800- as évek/ Ezüst Süteményes készlet,Aranyozott pengével/ villa fejrésszel Díszdobozban!!!
39.900 HUF
112.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 14:24
59.000 HUF
166.20 USD
richter ilona
sen
lorántffy zsuzsanna
fadd
kályha tálca
fali kávé daráló
malomipar
retro feles pohár
zsolnay piros pöttyös
dugópuhító
bács bodrog
üvegkancsó kék
diadora
skechers
henriett
tibeti szobor
máltai lovagrend
umberto eco
választás
gyapjú blézer
erdélyi ferenc
vízvári mariska szakácskönyve
táska varrógép
szent jános
kandalló készlet