Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
falitéka (15 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
66.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:09
115.000 HUF
318.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 09:22
34.900 HUF
96.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
62.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.34 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
318.06 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
235.09 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között