Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
falitéka (19 tétel)
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 15. 12:45
92.000 HUF
258.33 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:09
18.800 HUF
52.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
67.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 09:22
34.900 HUF
98.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
63.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.91 USD
Eladva: 2024. febr. 24. 21:27
Eladva
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
238.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
322.91 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.