ferenczy károly (8 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 15:34
500.000 HUF
1,388.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
2.800.000 HUF
7,775.68 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
133.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,888.38 USD
bakelit kapcsoló
fém talpas pohár
1946 kossuth ezüst
porcelán gyűjtemény
forgó gyűrű
faragott figura
angol mérleg
fa nyuszi
nyugalom
antik ágytakaró
felsmann
tűzzománc doboz
jean michel
kerámia nyuszi
rendszám tábla
gyógyszertári szekrény
qing
ludas matyi újság
herendi bányász
kákonyi istván
flip
10ft ról
modern csillár
millefiori medál
gombóc