festett bútor (1 tétel)
Lejárat: 7 nap 21 óra0 licit
50.000 HUF
50.000 HUF
40.000 HUF
111.11 USD
magyar front
falra akaszthat
kép réz keretben
�larc
régi rajzos képeslap
art deco arany nyaklánc
10 peng 1944
arap
zsolnay eozin nádor judit macska
bauhaus csővázas bútor
varsóból
alföldi aranyszegélyes mélytányér
vg
lemezárugyári lendkerekes
herendi viktória mintás csészealj
500 korona replika
magyar bélyegmappa
antik asztali ra
cowboy szobor
olaj vászon festmény deák
régi üveg karácsonyfadísz mókus
asztal space age
nagyméretű porcelán elefánt
kifest
festmény 9