forgatható (0 tétel)
tányér
kondor lajos
zsolnay fiú
aranyozott teáskészlet
parázsfogó
kristálypoharak
babos
ezüst karkötő
ezüst férfi nyaklánc
darabont tamás
zsebóralánc
neobarok
kovács margit
boxer
török jános
kristály kék
porcelán elefánt
herendi óra
roli zoli
herendi bonbonier
taneszköz
intarziás komód
elefántcsont
neogrády lászló
étkező asztal