golyós üveg (14 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 16:46
2.800 HUF
7.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 16:40
2.800 HUF
7.85 USD
Szépséges, nagyobb méretű aranyozott, golyós lábakon álló, üveg betétes hamutartó, hamutál hímzéssel
5.500 HUF
15.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 19:55
14.999 HUF
42.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 21:33
15.490 HUF
43.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 09:33
159.000 HUF
445.90 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 14:54
21.900 HUF
61.42 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 00:35
3.800 HUF
10.66 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 19:12
12.000 HUF
33.65 USD
Feltöltve: 2023. okt. 16. 15:26
6.000 HUF
16.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 10. 19:19
7.000 HUF
19.63 USD
edvi illés aladár rézkarc
zsolnay patika edény
francia talpas pohár
münchhausen
iparművészeti kakas
tengerész kard
karácsonyi hógömb
zsolnay eozin kagyló
ism jelzés
tulipántos láda
alföldi porcelán menza
üveg szelence
mohácsi fekete kerámia
hőálló jénai
blattner
ezüst karkötő holdkő
breznay andrás
ügyvédi iroda
széll tamás
o sullivan
halálos iramban
porcelán pogácsás tál
lekváros csupor
25 000 korona 1923
hecsedli mintás kávés