heged��s gyula (0 tétel)
gaf
natalini
badárba
kézzel festett fa
faragott lakk
régi ajtózár
lemez csirke
herendi porcelán kosár
tejfölös szilke
futóterítő
mercedes modell
herendi viktória mintás óra
rézkarc halász
vega rádió
nagy virágosváza
alexander oláh
thonet szék jelzett
színezett képeslap
hűtőgépgyár
fátyolüveg vázák
hőálló jénai
gazdag józsef
1 frank 1948
kahla gyerek bögre
bényi lászló virágcsendélet