herendi aponyi mintás (17 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 15:34
59.000 HUF
165.62 USD
Apponyi mintás Herendi, fonott szélű kínáló
Aponyi mintás Herendi, jelzett, hibátlan
18.500 HUF
51.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 16:24
38.000 HUF
106.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 19:56
20.000 HUF
56.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:51
47.000 HUF
131.94 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 21:06
19.900 HUF
55.86 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 10:00
37.900 HUF
106.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 09:54
14.000 HUF
39.30 USD
45.000 HUF
126.32 USD
Feltöltve: 2023. aug. 05. 16:47
28.000 HUF
78.60 USD
üveg golyó
felsmann
wiinblad
commodus
vas lámpa
aranybika
alexin
ferenc józsef pohár
herendi 1943
homicskó
sallay
tutti frutti
karácsonyi képeslapok
fellner
zsolnay eozin madár
jójárt erzsébet
beregszász
székelyhid
rézkarc portré
bélyegfüzet
hollóházi porcelán tányér
gyügyei nagy zsigmond
csepel 100
antik éjjeli lámpa
forint 1974