hoffer (0 tétel)
külföldi bankjegyek
égig erő fa 2000
zsolnay vízhordó nő
capodimonte giuseppe armani
hímzett lenvászon
olasz sál
képkeret 50x70 cm
1971 augusztus
barna zakó
vadászos tányér
ikonfestő
angyalos váza
intercontinental
aranyozott tányérok
antikbudapest
porcelán vizes kancsó
birodalmi sassal
tears for fears
budapesti zsolnay
miske
emese falvédő
tombak
parisi nagy
löffler béla
viharlámpák