hollóházi csíkos (19 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
12.800 HUF
35.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 20:27
3.290 HUF
9.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 10:29
3.600 HUF
10.04 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 14:28
2.500 HUF
6.97 USD
Feltöltve: 2024. jan. 22. 08:43
4.800 HUF
13.38 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 15:35
3.800 HUF
10.59 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
13.94 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 12:31
15.000 HUF
41.82 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 09:18
4.500 HUF
12.54 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 09:07
2.290 HUF
6.38 USD
Feltöltve: 2023. okt. 19. 09:53
1.000 HUF
2.79 USD
Feltöltve: 2023. szept. 26. 10:24
1.080 HUF
3.01 USD
Feltöltve: 2023. aug. 13. 18:02
2.000 HUF
5.58 USD
Feltöltve: 2023. aug. 13. 10:36
700 HUF
1.95 USD
1.500 HUF
4.18 USD
Feltöltve: 2023. júl. 09. 16:41
5.150 HUF
14.36 USD
3.300 HUF
9.20 USD
murano sommerso
ezüst karkötő zafír
garányiné katalin
fanta alkony istván
karácsonyi képeslapok postatiszta
stoll
ikea óra
jakubetz j
1963 október
auerhahn
hattyús kép
rosali
bordás pohár
aimo
kerámiák butella
középcímer
karácsonyfadísz palack
épületek i
calder
alabástrom ékszerdoboz
lancel
dedikált könyvek
tőkés
kétfüles komatál
eichwald asztalközép