holl��h��zi falit��l (0 tétel)
herendi tányér zöld apponyi
üveg gömb karácsonyfadísz
antik sérült festmény
fali fém dekoráció
piko trafó
cicás gyűrű
sztankó éva
női kardigán
kibri
mid century kanapé
petróleum lámpa cilinder
balatoni világos
bányaüzem
pál károly
márkosfalvi
buklé
hollóházi porcelán szeder
restaurált szék
asztali lámpaernyő
emlék üvegpohár
usa fél dollár
brownie
komondor 2000
régi fa képkeret
seneca