horgolt baba (14 tétel)
Régi nyakában jelzett baba kézzel festett szép arcú igényes aranyszállal horgolt selyem népi ruhában
14.999 HUF
41.66 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 11:06
1.890 HUF
5.25 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 19:30
4.590 HUF
12.75 USD
Feltöltve: 2023. júl. 26. 17:34
9.999 HUF
27.77 USD
rézkarc portré
női ing
vörös edit
dianás kanál
50 penny
biedermeier asztali óra
herendi olimpia
60 as
dublé
kompót
tárló
pálinkás kristály
gobelin vállfa
fedeles porcelán
keresztút
bwc
kollár
lengyel teáskészlet
fémtalpas
kandalló előtét
masnis gyűrű
arany button fülbevaló
100 forint 1848
navajo ezüst
szabó lajosné