iii károly (22 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 07:19
16.000 HUF
44.44 USD
1738!!! III. Károly magyar király (német-római császár) aláírt okirata !!!
+ Ajándék!!! viaszpecsétes császári irattal
199.000 HUF
552.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 22:51
9.900 HUF
27.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:31
325 HUF
0.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:09
5.990 HUF
16.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 18:33
99.000 HUF
274.98 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 19:05
4.000 HUF
11.11 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 19:05
1.000 HUF
2.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 13:45
3.990 HUF
11.08 USD
Britannia 2023 1 Uncia Ezüst Érme BUNC III. Károly, Ruthénium Bevonattal, Aranyozott, 3D
Különleges Érme Alacsony, 200, Darabszámban Kiadva
65.000 HUF
180.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 16:52
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 16:07
2.999 HUF
8.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 12:40
95.000 HUF
263.87 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 18:03
7.900 HUF
21.94 USD
Feltöltve: 2023. jún. 22. 11:08
145.000 HUF
402.76 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 04:18
4.000 HUF
11.11 USD
Feltöltve: 2023. máj. 15. 20:03
8.500 HUF
23.61 USD
welta
cseresznye mintás porcelán
100 líra
baross szövetség
fülbevaló arany antik gyerek
csigatésztakészitő
görlitz
greff lajos
repülőtér
tűzmadár
skf
réz szelence
bártfa
sárga üveg váza
fűzfamintás
század
aquincumi boszorkány
hímzett drapéria
kiskocsi
balaton akvarell
alföldi porcelán lapostányér
varrócérna
boeing
ezüstözött készlet
fa karkötő