jantar falióra (1 tétel)
khamseh
karácsonyfadísz csikóhal
arnhold béla
liss
hertay mária rézkarc
herendi fedeles csésze
korall szobor
üveg képek
csillagjegy medál
szemet gyönyörködtető
videoton fejhallgató
könyves vitrines szekrény
veterán kerékpár alkatrészek
hajós képeslap
piros gyertyatartó
fátyolüveg vázák
konyhai műanyag
likőrösüveg tálca
szecessziós fotókeret
márványlapos fésülködő
kőbányai porcelánok
koloniál íróasztal székkel
kerti bár szett
thonet szék jelzett
különleges képeslapok