kártyaasztal (28 tétel)
Biedermeier kártyaasztal ,1800-as évekből csont színű posztóval. Akár sima asztalként is használható
95.000 HUF
263.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:12
185.000 HUF
513.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
230.000 HUF
638.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 23:39
150.000 HUF
416.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 09:13
98.000 HUF
272.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:35
490.000 HUF
1,361.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 10:24
260.000 HUF
722.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 16:16
220.000 HUF
611.09 USD
Feltöltve: 2024. febr. 21. 15:57
130.000 HUF
361.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 14:26
200.000 HUF
555.53 USD
Feltöltve: 2023. szept. 27. 11:19
26.900 HUF
74.72 USD
Feltöltve: 2023. júl. 30. 12:32
120.000 HUF
333.32 USD
reinkarnáció
3007257
izzó füzér
wmf patent 90 45
szemöldökfa
hiacint
zsonay porcelán
100 svájci frank
csehszlovák kínáló tál
révész rézkarc
hans harlander
j forint
zsolnay törtfehér
hl
angolra
nőci
hörmann
a jó gyermeknek
14 kart
evez
olaj vászon festmény deák
gdr német porcelán figurális
kalapra
békés képeslap
zsolnay aranyszélű lapostányér