kék köves gyűrű (0 tétel)
xviii századi
szentolvasó
smaragd természetes
arany női karkötő
valódi türkiz
aquincum bonbonier
komlós istván
agyag katona
páfrányos
mickey egér
különleges üveg
szerpentin
onix ékszer
pelyhe
1918 200 korona
trébelt
antik hollóházi tányér
hollóházi kecske
1918 25 korona
mée ezüst
plány ervin
mhrt
leuchtturm
david beeri
fajansz kaspó