kada alajos (0 tétel)
art deco hamutál
tíz pengő
gyertyányi
tükrös tálca
kada alajos
bőr tartó
borostyán gyűrű
20 forint táncsics
csabai ékes
régi ikon
falióra súly
bak péter
13 lat
jakubik
neobarokk intarziás
férfi
200 forint 1992
rutilkvarc
növény litográfia
1892 1 korona
kávéskanál
andrásy róbert
ezüst 200
findzsa
teodolit