kohinoor (0 tétel)
az osztrák magyar monarchia írásban
victoria austria
háncs
jugoszlávia unc
100000 korona
karácsonyfadísz csillag
aranyozott kávéskészlet
retro üvegbúra
karácsonyi kínáló
kahla készlet
aqvincumi porcelán
vef
festmény sérült
50 forint 1980
blazsek
bevonulás
tűz opál
tűzzománc tál
bábolna
mara
wagner apel
colorvox
cseh készlet
kézimunka könyv
alföldi csészealj