kongó (1 tétel)
kispohár
csiki
kanizsai
aqvarell
platinum
csillagjegyes
művészfesték
erdei viktor
antik koloniál
antik akvarell
angol porcelán teás
kerámia csempe
vászon ing
bella kerámia
10 forintos 1962
víztorony
harapós kutya
ezüst női bokalánc
herend village
hargitai
rábalux
100 francs
gábor j
fa díszek
zsolnay pingvin