korondi falitányér (95 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 21:07
80.000 HUF
224.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 18:50
1.000 HUF
2.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 13:34
6.000 HUF
16.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 16:05
5.000 HUF
14.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 12:11
6.350 HUF
17.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 07:17
3.000 HUF
8.41 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 05:52
4.900 HUF
13.74 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 05:50
4.800 HUF
13.46 USD
Fábián Gergely által jelzett madaras korondi fekete cserép népi falitányér ,népies falidisz, kerámia
3.500 HUF
9.82 USD
Karda Imre fazekas népi iparművész korondi ihletésű fekete cserép népi falitányér, falidisz, kerámia
5.200 HUF
14.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 16:10
6.700 HUF
18.79 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 11:41
2.500 HUF
7.01 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 15:03
14.000 HUF
39.27 USD
Feltöltve: 2024. jan. 29. 22:11
2.800 HUF
7.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
9.800 HUF
27.49 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
6.000 HUF
16.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
6.600 HUF
18.51 USD
4.400 HUF
12.34 USD
böröczky ferenc festményei
forma és tartalom
retro ra
régi porcelán figurák
bodrogkeresztúri katicás kislányok
kártyanaptár 1968
200 ft 2005
200 ft petőfi
vintage parfüm nina ricci
pammerjanos
lapokra csiszolt pohár
hollóházi 36cm
homokra
herendi virágkosár minta
nagymos�s
29a
antik art deco karóra
furnérozott fa doboz
militária 1 v h
3ajtós
orosz fali��ra
cirkon drágakő
gyémánt arany ékszer
szenes vasal
olds mobile