krajcsirovics (0 tétel)
25 korona
faragott doboz
aranyozott porcelán
poison
zsolnay arab
falitányér madaras
virágtartók
bachmann
ezüstözött kanna
kézigránát
gyűrű tartó
ékszerszett
zara home
barta
teafű tartó
zádor
gyerek csésze
kézzel faragott
neobarokk intarziás
órás hagyaték
reif
zsonay
herendi pecsenyés
bőrtok
zsolnay tyúkot etető