kuglófsütő kerámia (26 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 09:42
6.500 HUF
18.25 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 06:45
9.200 HUF
25.84 USD
Feltöltve: 2024. jan. 29. 20:53
7.250 HUF
20.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 16:26
10.000 HUF
28.08 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
4.800 HUF
13.48 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
8.500 HUF
23.87 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 06:36
9.000 HUF
25.27 USD
Feltöltve: 2023. aug. 13. 20:27
30.000 HUF
84.25 USD
Nagyméretű kuglófsütő- Dunántúl, XIX. század. Mázas cserép. kis mázhibákkal, de szép állapotban 25,5
10.000 HUF
28.08 USD
figurák
aranyozott váza
lindt
botos
merev nyaklánc
lámpa alkatrész
zsolnay török jános
100 pengő
hematit
kocsis előd
művész baba
capodimonte
magnetit
harcsa
lanco
likőröskészlet
kerti szék
zsolnay pillangós váza
hordó
antik bronz szobor
fiókos szekrény
réz permetező
elektromos óra
parobek
kolozsvári