móra lászló (5 tétel)
Móra László (1947-) : Pásztorjelenet- olaj, farostlemez, a keret külső mérete 84 x 44 cm. Apró sérül
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 11:46
2.000 HUF
5.56 USD
Feltöltve: 2023. aug. 08. 07:07
1.000 HUF
2.78 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 19:04
18.900 HUF
52.50 USD