Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
madár váza (254 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 17:55
4.000 HUF
11.06 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:48
14.999 HUF
41.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 17:47
9.800 HUF
27.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:09
9.500 HUF
26.27 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 18:43
120.000 HUF
331.83 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 10:38
4.000 HUF
11.06 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:27
2.550 HUF
7.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 17:49
27.000 HUF
74.66 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 15:37
6.825 HUF
18.87 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 09:40
8.500 HUF
23.50 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 01. 10:19
115.000 HUF
318.00 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 06:32
1.590 HUF
4.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 05:42
5.200 HUF
14.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 09:26
3.900 HUF
10.78 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 21:07
116.100 HUF
321.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 11:39
13.000 HUF
35.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:54
49.800 HUF
137.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 16:53
105.500 HUF
291.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
48.000 HUF
132.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 18:16
19.900 HUF
55.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 16:24
97.500 HUF
269.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 07:06
5.500 HUF
15.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 15:29
9.500 HUF
26.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 13:31
13.500 HUF
37.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 11:47
25.000 HUF
69.13 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.