markos (6 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 01. 11:09
24.900 HUF
68.35 USD
Misztikus tengeri táj holdfényben, 1971 (szignózott olajfestmény kerettel, 60x72 cm, MARKOS
Mitológia,vallás,szimbólum,allegória,óceán,víz
99.000 HUF
271.75 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 19:43
19.500 HUF
53.53 USD
konyha asztal
angol rózsás
porcelán bross
tóth vali
gyula
régi ital
fiók gömb
pléh doboz
harsona
kard szablya
ezüstözött étkészlet
jamie oliver
pogány géza
koczogh
a gyűrűk ura
zsolnay török jános váza
spányik kornél
vászon szőttes
pintér józsef
katalin
színházi lámpa
gzhel
porcelán fej
restaurált
omega doboz