népi kerámia korsó (654 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 14. 19:43
4.990 HUF
14.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 19:34
5.500 HUF
15.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 12:20
12.400 HUF
35.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 08:14
6.500 HUF
18.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 14:28
25.000 HUF
70.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 13:44
4.200 HUF
11.86 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 16:08
6.900 HUF
19.48 USD
3 ágú korona címer jelzéssel ellátott fajansz korsó. 18cm magas. Nagyon szép állapotban. 19.sz vége?
120.000 HUF
338.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 13:28
22.500 HUF
63.52 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 07:51
3.000 HUF
8.47 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 12:37
29.800 HUF
84.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:00
13.900 HUF
39.24 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 18:12
9.999 HUF
28.23 USD
Kuriózum fellelt állapotban kb 1890-1900 ból Mezőtúri kerámia koronás vagy királykorsó jelzett darab
3.500.000 HUF
9,881.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 16:47
18.000 HUF
50.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 08:00
8.500 HUF
24.00 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:40
11.900 HUF
33.60 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:27
3.400 HUF
9.60 USD
12.750 HUF
36.00 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 09:32
7.900 HUF
22.30 USD
gyenes gitta
paripa
retro hamutartó
apácamunka
régi kanál
morgan dollár
france
bankjegy
szél
ázsiai szobor
jaeger lecoultre
álló hamutartó
v tóth lászló
gránit étkészlet
jeruzsálem
női szobor
1 forint
scholl
neobarokk intarziás
réz asztalközép
gold filled
krumplinyomó
parasztszekrény
kézzel festett
teknőc